Poczytaj mi Tato….

 

„Dziecięce mądrości czyli rymowanki z morałem”.

Ciekawy, zabawny, kolorowy i świetnie zilustrowany zbiór wierszyków z morałem dla naszych najmłodszych. W bardzo mądry, przyjemny w odbiorze i pozytywny sposób podpowiada i tłumaczy naszym milusińskim w jaki sposób należy się zachowywać i jak postępować w sytuacjach które spotykają na swej drodze każdego niemal dnia. Dotyczy to szeregu najprzeróżniejszych zagadnień obecnych w ich młodym życiu: relacji z dorosłymi, sposobu odnoszenia się do innych dzieci, dbania o porządek, szacunku dla zwierząt, codziennych obowiązków, odżywiania się, zabawy,  pracy, „mijania się z prawdą” i  wielu wielu innych.

 Uczy, bawi i wskazuje najlepsze rozwiązania pojawiających się problemów. Bardzo polecam tę niewielką książeczkę wszystkim rodzicom posiadającym pociechy w przedziale wieku do trzech do siedmiu lat, bo to głównie do nich skierowana jest  ta lektura. Zarówno wam jak i waszym dzieciom z całą pewnością zapewni znakomitą i pouczająca rozrywkę.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>