Marcin Mortka Miecz i Kwiaty tom II

Czuć trupem, nie kadzidłem, a jednak cudem jest Ziemia Święta!

Historia dalszych losów Gastona de Baideaux młodego rycerza opętanego przez DIABŁA ,który przybywa do Ziemi Świętej szukając pomocy i odbywając pokutę.

Wraz z grupą przyjaciół wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu zaginionego w tajemniczych okolicznościach brata, wyprawę która zmieni ich na zawsze….

SĄ DROGI Z KTÓRYCH NIE MA JUŻ POWROTU

Odwiedzimy średniowieczny Tyr, syryjskie pustynie, oblężoną przez krzyżowców Akkę, ogromną i grożną twierdzę szpitalników Le Krak,  tajemniczą siedzibę Starca z Gór przywódcy sekty asasynów i wiele innych niezwykłych i czasem mrocznych miejsc.

W czasie tej podróży Gaston de Baideaux będzie musiał zmierzyć się z duchami przeszłości, podjąć decyzje które zaważą na losach jego i jego przyjaciół, a których konsekwencji nie da się przewidzieć. Przyjdzie mu zmierzyć się z własnym przeznaczeniem i odkryć iż czasem liczyć można tylko NA WŁASNY MIECZ I RZADKI UŚMIECH LOSU.

 Pozna słodko gorzki smak zwycięstwa, bitewnego uniesienia, chwały, lecz również  zdrady, okrucieństwa i niewoli.

To sprawi, iż spojrzy na świat  inaczej…..

W tym świecie nie każdy kusiciel jest diabłem i nie każdy święty  aniołem.

Przed przeznaczeniem nie da się jednak uciec, a los jaki by nie był musi się dopełnić.

Na koń!!!!  BÓG TAK CHCE…..

 

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>