ZAPOWIEDŹ!!!!

Gdy staniesz „Po dobrej stronie” Spencera Quinna, na pewno się wzruszysz! Premiera książki 24 kwietnia. 

Poznajcie jedną z najciekawszych bohaterek współczesnej literatury: osamotnioną, złamaną życiem, pozbawioną złudzeń, jednak wciąż szukającą odkupienia i nowego celu. LeAnne Hogan to postać, która nie pozwoli o sobie zapomnieć.

„Nie można jej przegapić”  Harlan Coben.

„Błyskotliwa. Emocjonalna, a zarazem przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Zakochałem się w tej powieści.”  Stephen King

„Po dobrej stronie” to pozornie surowa – zupełnie jak główna bohaterka LeAnne Hogan – książka o tym, co okazuje się w życiu najważniejsze. Nierzadko to traumatyczne doświadczenia sprawiają, że zyskujemy nową perspektywę, przewartościowujemy postawę. Tak jest w przypadku LeAnne. Profesjonalna, dumna i doświadczona żołnierka wraca z Afganistanu jako ktoś trochę inny: okaleczona i fizycznie, i psychicznie. Bez oka, bez poczucia sensu swych misji, swego życia, za to z bliznami, nieufnością i wielką samotnością. Jest zagubiona, złamana. Nic dziwnego; z trudem przypomina sobie szczegóły pechowej operacji wojskowej, w której niemal zginęła.

Nie rozważając o ziejącej pustką przyszłości, wyrusza w podróż po kraju. Kiedy w końcu przyjeżdża do małego miasteczka w stanie Waszyngton, w którym wychowała się jej przyjaciółka, dokonuje niepokojącego odkrycia. Okazuje się, że także poza polem walki czyha na nią wiele niebezpieczeństw. LeAnne nie ufa nikomu i niczemu, jest opryskliwa, bo po tragicznym wypadku, a właściwie wypadkach, otoczenie postrzega jako coś obcego i zagrażającego.

Nieoczekiwanie pojawia się wielka, silna i włochata istota o rozumnym spojrzeniu, która wybiera LeAnne na opiekunkę i której kobieta stopniowo pozwala się zbliżyć. Czy wpłynie na jej życie?

W „Po dobrej stronie” jest wszystko: zapach Afganistanu i szafy z ściśle tajnymi dokumentami o wojennych operacjach, równie tajny romans, zaginione dziecko i… pies.

Pod pseudonimem Spencera Quinna, autora „Po dobrej stronie”, ukrywa się Peter Abrahams – bestsellerowy amerykański pisarz, twórca kilkunastu książek: powieści dla młodzieży, jak i kryminalnych i sensacyjnych, w tym serii o Checie i Bernim okupującej listę bestsellerów „New York Timesa”. Być może w pisaniu pomaga mu jego własny pies Audrey. 

Przeczytaj fragment powieści „Po dobrej stronie”

http://bit.ly/podobrej-fragment

Powieść „Po dobrej stronie” Spencera Quinna ukaże się 24 kwietnia nakładem wydawnictwa Insignis.

Zamów książkę w najlepszej cenie już dzisiaj!

Empik: http://bit.ly/PoDobrejStronieEmpik

Świat Książki: http://bit.ly/PoDobrejStronieSK

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>